Ракетно-швидкий

Ми розуміємо, наскільки важлива швидкість для інтернет-магазину. Ось чому ми докладаємо багато зусиль, щоб зробити CS-Cart швидше з кожною новою версією. Завдяки сучасним веб-технологіям CS-Cart оцінює 95 балів з 100 у тестуванні швидкості Google Page. Це найвищий рейтинг серед інших провідних електронних комерційних платформ.

З CS-Cart ви не повинні турбуватися, що ваші клієнти будуть чекати завантаження сторінки. CS-Cart призначений для забезпечення плавного та безперервного шопінгу для кожного клієнта.

Оптимізація на стороні покупця

Завантаження зображення

Завантаження зображення на вашому магазині відбувається тільки тоді, коли клієнт прокручує до них.
З такою завантаженням картинок зменшуєтся навантаження на сервер і робить веб-сторінку завантажуватися швидше.

Відкладене завантаження скриптів

Клієнти не можуть бачити скрипти, оскільки скрипти є частиною HTML-сторінки та підлягають анімації та інтерактивному вмісту. Важливо показати, що спочатку клієнт може бачити на веб-сторінці.
Скрипти завантажуються останніми і не блокують завантаження зображень та іншого візуального вмісту.

Gzip для HTML, CSS, JS

Коли користувач відкриває веб-сторінку, сервер починає надсилати файли веб-сторінок (HTML, CSS, JavaScript) у браузер клієнта.
Gzip зменшує розмір цих файлів. Чим менше файли сторінки, тим швидше вони доставляються в браузер клієнта.

Підтримка CDN з коробки

CS-Cart поставляється з підтримкою CDN Amazon CloudFrontВсі переваги мережі Content-Delivery на вашому сервісі, всього за кілька кліків.

CDN - це система розподілених по всьому світу серверів, які зберігають ваші статичні дані (зображення, файли CSS та JavaScript). Для клієнтів це означає кращий час відгуку, коли вони отримують доступ до вашого сайту, оскільки вміст має коротший шлях до своїх веб-переглядачів.

Оптимізація на стороні сервера

Вбудований кеш

Вбудований механізм кешування зберігає дані шаблону та MySQL в пам'ять. Коли CS-Cart знову потребує ці дані, кешовані дані шаблону та результати запитів MySQL швидко витягуються з пам'яті .

 xCache, Redis, APCu 

CS-Cart підтримує технології кешування xCache, Redis і APCu.
Ці прискорювачі кешують дані CS-Cart в пам'ять. Отримання даних з пам'яті завжди швидше, ніж створювати його з нуля.

 OpCache 

OpCache прискорює скрипти PHP, зберігаючи коди в пам'яті. Коли CS-Cart викликає один і той же PHP-скрипт, готовий код витягується з пам'яті.
Retrieving the byte code from the memory is faster than compiling the PHP script again.

HHVM-оптимізований

HHVM (віртуальна машина HipHop) - це технологія, розроблена компанією Facebook, яка забезпечує альтернативний, швидший спосіб виконання скриптів PHP.

На даний момент HHVM вважається найшвидшим движком для виконання скриптів PHP. І коли PHP швидкий, CS-Cart також прискорюється.