Потужна система зі створення опцій товару

CS-Cart надає широкі можливості для роботи з опціями товарів: створювати комбінації опцій, додавати зображення для кожної опції окремо та для комбінації кількох опцій, застосовувати модифікатори ваги та ціни.

При створенні опції можна обрати її тип. Окрім загальних опцій – Селект бокс ( вибір із випадаючого списку), Радіо груп (вибір однієї опції із заданого набору), Чек бокс ( «флажок» - елемент, який дозволяє керувати параметром із двома можливими станами – включити/виключити) – ви можете обрати такі опції, як Текст В Інтерфейсі, Поле Для Тексту (область, в яку можна вводити кілька рядків тексту) і Файл. Опція Файл буде корисною для товарів, які виробляються по індивідуальному замовленню, коли покупці використовують власні графічні зображення.

Комбінації опцій

Об’єднуйте варіанти опцій, щоб створити комбінацію опцій. Потім додайте зображення для кожної комбінації: коли покупець обирає варіанти опцій на сторінці з характертстиками товару, зображення товару змінюється у відповідності до обраного набору опцій.

Також можна додати заборонені комбінації опцій. Покупець не зможе обрати комбінації, які ви відмітите, як заборонені.

Модифікатори ціни та ваги для кожного варіанту опцій

Модифікатор ціни зменшує або збільшує початкову ціну товару, якщо покупець обирає якийсь конкретний варіант опції.

Модифікатор ваги змінює вагу товару в залежності від обраного варіанту опцій. Ця функція корисна для розрахунку вартості доставки товару.

Послідовність опцій

Застосовуючи функцію послідовності опцій, ви даєте своєму покупцю змогу успішно обирати одну функцію услід за іншою. Наприклад, якщо товар має дві опції, друга стане доступною тільки після того, як покупець обере першу.

Завдяки цій функції ваші покупці обиратимуть лише сумісні комбінації товарів.

Залишки товарів – під повним контролем

Відстежування з опціями

Відстежування запасів товарів з додатковими функціями дозволить вам знати точну кількість товарів, які є в наявності, та комбінації їхніх опцій.

Ця функція корисна для відстежування кількості в запасі товарів, які можуть бути різних розмірів та кольорів.

Відстежування без опцій

Якщо ви відстежуєте товарні запаси без додаткових опцій, ви побачите загальну кількість визначеного товару на складі

Без відстежування

Не має необхідності відстежувати наявність товарів, які не можуть закінчитися: програмне забезпечення, електронні книги, вступні внески тощо.

Завантаження готового товару

З цією функцією ви можете продавати товари, які поширюються в електронному вигляді. Активуйте цю функцію в розділі Налаштування/Загальні/Каталог – і готово!

Повний контроль над експортом та імпортом даних

Експорт та імпорт даних – це важлива функція для серйозного інтернет-магазину. CS-Cart дає можливість повністю контролювати функцію експорту та імпорту даних: ви можете експортувати та імпортувати функції, замовлення, товари, підписчиків, переклади та користувачів.

Ця функція використовує формат CSV, який зазвичай підтримується іншим програмним забезпеченням. Наприклад, ви можете експортувати дані з вашого інтернет-магазину, а потім легко імпортувати їх у будь-яку систему обліку запасів.