Потужна панель адміністратора

Кожен онлайн-магазин на платформі CS-Cart забезпечений потужною панеллю адміністратора. Вона має десятки функції, які допоможуть вам тримати ваш магазин під повним контролем.

Усі необхідні інструменти для безтурботного управління – під кінчиками ваших пальців, інструменти інтуїтивно розташовані та подані у приємному дизайні.

Вбудована система управління контентом

Панель адміністратора включає в себе повноцінну систему управління контентом.

Вбудована система управління контентом дозволяє легко створювати змістовний та дружній для пошукової оптимізації контент для вашого сайту. Ви повністю контролюєте навігацію та ієрархію на своїй сторінці. Сучасний веб-редактор із властивістю WYSIWYG дозволить створювати гарні сторінки.

Фільтри товарів

Фільтри товарів – це зручний інструмент для пошуку необхідних товарів в каталозі Інтернет-магазину. З CS-Cart ви зможете легко створювати фільтри товарів, засновані на будь-якій характеристиці товару.

Управління поверненнями товару

Завдяки вбудованому додатку RMA покупець може швидко створити запит на повернення товару та відстежити його на своїй профільній сторінці. За допомогою панелі адміністратора можна легко керувати усіма запитами.

Багато мов та валют

CS-Cart має у своєму арсеналі більше, ніж 10 мов. Покупці можуть легко перемикати мови та валюти розрахунку прямо на вітрині; ціни конвертуються миттєво.

Багато магазинів з власним дизайном

CS-Cart має чудову масштабованість завдяки додатковим вітринам. Усі вітрини контролюються за допомогою однієї панелі адміністратора. Не дивлячись на те, що усі вітрини мають спільну базу даних, ви можете налаштовувати кожну з них окремо, надаючи їй унікального зовнішнього вигляду. Крім того, кожна вітрина має власних покупців і товари, які не пов’язані між собою.